Pro rodiče

Vážení rodiče,
Rádi bychom Vám oznámili, že schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků proběhne v pondělí 29. 8. 2022 v 17.00 hodin na základní škole.

První školní den 1. září 2022 si může žák přinést do školy aktovku a přezůvky. Ve škole dostane uvítací balíček s pastelkami, nůžkami a dalším materiálem, dále pracovní sešity a učebnice.

V prvním zářijovém týdnu bude výuka probíhat:
1. 9. 2022 čtvrtek – 1 vyučovací hodina – na úvodní hodinu jsou zváni i rodiče
2. 9. 2022 pátek – 2 vyučovací hodiny

Po vyučování bude možnost využít školní družinu ve čtvrtek od 9.00 hodin, v pátek od 10.00 hodin.
Běžná provozní doba školní družiny je každý den do 16:00 hodin.

Obědy budou 1. 9. a 2. 9. automaticky odhlášeny. Kdo by měl o oběd zájem, přihlásí se u paní Severové.

Od pondělí 5. 9. 2022 bude výuka probíhat dle rozvrhu.

V následujícím dokumentu naleznete seznam věcí, které bude Vaše dítě potřebovat v 1. třídě a které můžete nakoupit v průběhu prázdnin.

Výtvarné potřeby i ostatní materiály budou děti do ZŠ přinášet dle instrukcí paní učitelky postupně, neberte je prozatím s sebou hned
1. září.

Přeji Vám příjemné prázdniny a těším se na Vás i Vaše děti