Aktuality ZŠ

Krajem břidlice s pořádnou svačinou od AG FOODS

Děkujeme paní Sedlákové za zprostředkování sponzorského daru od firmy AG FOODS. Praktická svačinka se nám skvěle vešla do batůžků na výletě na škole v přírodě v Budišově nad Budišovkou.

Nádherný výhled z rozhledny Halaška
Aquaponické akvárium, na které si děti vydělaly na vánočním jarmarku, už dělá radost malým i velkým. Věříme, že se díky němu hodně naučíme o světě zvířat i rostlin.

ZLEPŠI DEN (spolužákovi, paní učitelce, někomu z žáků či kolegyni…)
Projekt podporuje vzájemné pozitivní vztahy. O wellbeing (česky řečeno, abychom se všichni cítili dobře) se snažíme v průběhu celého roku. Pomáháme dětem rozvíjet sebevědomí, komunikační dovednosti, vztah k sobě samému i ostatním, podporujeme u dětí lásku k přírodě a prostředí, ve kterém žijí.

Základní škola působí v moderně zrekonstruované budově, která byla rozšířena o nástavbu. Děti si o přestávkách mohou odpočinout v relaxační zóně, která láká ke společnému posezení, hraní her a popovídání si.

Třídy jsou vybaveny kvalitními interaktivními tabulemi a světlým nábytkem.

Dětem je k dispozici dílna/kuchyňka, kde se mohou zdokonalovat v praktických dovednostech. Dílna disponuje vybavenou kuchyňskou linkou a keramickou pecí.

Elegantní koupelnové doplňky věnovala škole firma Bemeta Design s.r.o.