Aktuality ZŠ

Neděle 1.9.2019 Seznam věcí do VV a PČ

2. - 5. ročník: Silné pastelky, fixy, silný a tenký černý centropen, anilinové a vodové barvy, voskovky, černá tuš a redispero, funkční nůžky, plastelína, velké vysunovací lepidlo, temperové barvy, tenký a tlustý štětec, nádoba na vodu

1. ročník:  silné pastelky (nejlépe trojhranné), silný a tenký černý centropen, funkční nůžky, velké vysunovací lepidlo, temperové barvy, vodové barvy, tenký a tlustý štětec, nádoba na vodu, hadřík, pracovní oděv (nejlépe stará košile)

Neděle 1.9.2019 Seznam věcí do TV

Cvičební úbor v plátěném pytlíku -tepláková souprava, tričko, kraťasy, cvičky se světlou podrážkou, ponožky, botasky na ven. Do plavání: plavky, ručník, hřeben, popř. koupací čepice, dívky musí mít dlouhé vlasy sepnuty do copu. Vše řádně podepsané.

Neděle 1.9.2019 Seznam věcí pro školáka

Aktovka, vybavené pouzdro (tužky, alespoň 2 pera, guma), lepidlo v tyčince, pastelky, fixy (6kusů), 2 pravítka (nejlépe s ryskou), obaly na učebnice a sešity, přezůvky (ne pantofle) +další přezůvky do jídelny, starší žáci kružítko.