Aktuality MŠ

Upozornění

Ve školce se nám objevilo více případů střevní virózy doprovázených průjmem a zvracením. Pokud by se tyto příznaky objevily u Vašeho dítěte, je nutné dodržet třídenní odstup od dětského kolektivu abychom zabránili případnému šíření této infekční choroby v MŠ.

Děkujeme, tým MŠ

Informativní schůzka

Ve středu 4. 9. od 16:30 proběhne informativní schůzka s rodiči všech dětí v prostorách třídy Medvídků.

Těšíme se na Vás

Nově přijaté děti a žáci– pro informace volejte v přípravném týdnu od 26. 8. 2024

– variabilní symbol pro platbu školkovného obdržíte u hospodářky školy paní Svobodové.

– variabilní symbol pro stravné obdržíte u vedoucí stravování paní Severové. Potřebné informace k inkasu jsou dostupné i na webových stránkách.

Přeplatky za školní rok 2023/2024 budou vráceny na konci srpna, až odejde inkaso za stravu z prázdninového provozu.

• Úplata za vzdělávání – platbu ve výši 600,- na září proveďte prosím v průběhu srpna pod variabilním symbolem určeném pro školkovné-čtyřmístný VS, který byl i v loňském roce (kdo si není jistý, napište e-mail), dále si prosím nastavte platby tak, aby vám odcházely vždy do 15. dne v předchozím měsíci-platby za úplatu probíhají měsíc předem. Prosím, neposílejte hromadnou částku.

UPOZORNĚNÍ: Děti, které budou v následujícím školním roce předškoláci, jsou osvobozeni od úplaty za vzdělávání.

Stravné se platí formou inkasa- informace najdete v dokumentu